O nas

PGT – Polish Gaming Team – Jest to działalność założona 05.06.2015 r. przez Krzyśka “KXN” Szymczaka – streamera, komentatora, który pełnił wcześniej rolę Managera w takich organizacjach jak Venatores, PACT i francuskiej organizacji Redbloods. Obecnie jest także organizatorem wielu imprez esportowych, takich jak GG League na stadionie Lecha Poznań, Zwoleń Game Cup, który od dwóch lat jest wspierany  przez Sprite i inne czołowe marki, oraz licznych imprez online, takich jak seria turniejów 1on1, 5on5, gdzie nagrodami są małe upominki w postaci skinów i kluczy do skrzynek. Swoją działalność rozwija także na kanale YouTube oraz w social mediach. W realizacji planów towarzyszy mu wiele osób, bowiem organizacja PGT składa się aż z sześciu osób. Jesteśmy młodym, zgranym i szybko rozwijającym się zespołem, co przekłada się na nasz profesjonalizm.

Naszą intencją są przede wszystkim organizacja turniejów ONLINE oraz OFFLINE w całej Polsce, których kolejny cykl rozpoczyna się końcem 2017 roku, nawiązanie współpracy z drużynami składającymi się zarówno z osób, które zaczynają w jakiś sposób raczkować na scenie e-sportowej jak
i z drużynami istniejącymi już od wielu lat. Pomimo krótkiego czasu istnienia w świecie
esportu, jesteśmy  bardzo rozwinięci jeśli chodzi o same social media, bowiem fani śledzą nas równocześnie na kanale YouTube KXN’a oraz na samym Fanpage organizacji PGT Gaming.