Kontakt

Masz pytanie lub propozycję? Skontaktuj się z nami drogą mailową, postaramy się udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi!

kontakt@pgtgaming.pl

Natomiast jeśli interesuje Cię wybrany dział, możesz również skontaktować się z jednym z członków naszej ekipy:

Dział do spraw współpracy:

Krzysztof Szymczak: k.szymczak@pgtgaming.pl
Angelika Skrobot: a.skrobot@pgtgaming.pl

Dział do spraw organizacyjnych:

Patryk Bryk: p.bryk@pgtgaming.pl
Jakub Filiński: j.filinski@pgtgaming.pl

Dział do spraw Social Media/Redaktorzy:

Piotr Bednarczuk: p.bednarczuk@pgtgaming.pl
Michał Hyczkiewicz: m.hyczkiewicz@pgtgaming.pl

Dział do spraw technicznych:

Jakub Hrehorowicz: j.hrehorowicz@pgtgaming.pl

Dział Grafików:

Jakub Filiński: j.filinski@pgtgaming.pl

Dział Produkcji Filmowej:

Patryk Misiek: p.misiek@pgtgaming.pl