Ostatnie zaproszone gwiazdy PGT Cup 1vs1 poznane!

Już dzisiaj o 17:00 rozpocznie się największy turniej 1vs1 w Polsce – PGT Cup 1vs1, gdzie 512 graczy stanie do walki o miano mistrza oraz 1000 złotych w puli nagród. Pora przedstawić Wam ostatnich uczestników, którzy zostali przez nas zaproszeni do tego wydarzenia.

Na naszym turnieju nie może zabraknąć człowieka, który w ciągu kilku ostatnich miesięcy stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych streamerów na polskim Twitchu oraz serwisie Youtube. Mowa oczywiście o Jakubie „Playson’ie” Łosińskim. Szesnastolatek znany ze swoich magicznych zagrań AWP’ą tym razem będzie miał za zadanie udowodnić, że nie tylko ze snajperką dobrze sobie radzi z przeciwnikiem, ale i też kałach nie jest mu obcy. Trzymajcie za niego kciuki!

Na wydarzeniu pojawi się również były zawodnik Feel Mystery, a aktualnie gracz Slavgent.eSports – Mateusz „MAAAAT” Kielar. Młody, utalentowany i wszechstronny przedstawiciel Tarnawskich Gór, który dobrze sobie radzi z każdą bronią jaką ma w ręku, co można było zobaczyć między innymi na ostatnich zawodach Super Game czy Reconnect, gdzie wraz ze swoimi ekipami był niepokonany, stając jednocześnie na najwyższym miejscu podium.

Następnym zawodnikiem, którego pragniemy Wam ogłosić, będzie nowy nabytek Polish Pro League – Mateusz „Sielu” Sielicki. Znany ze swojego spektakularnego prowadzenia, Sielu wzbudził wiele emocji wśród innych graczy ligi Mateusza „PAGO” Pągowskiego, jednak z każdym dniem udowadnia, że wygranie przez niego kwalifikacji nie było przypadkiem. Ma on za sobą wiele udanych występów w turniejach online jak i offline, głównie pod banderą swojej drużyny – Feel Mystery, w której grał również z wyżej wymienionym MAAAATEM. Jak sam jednak stwierdził – rozgrywki 1 na 1 nie są jego mocną stroną, lecz postanowił podjąć się wyzwania i przyjąć zaproszenie w naszych rozgrywkach.

Kolejnym gościem, który zaszczycił nas swoją obecnością okazał się być Adrian „Henry” Ryba. Znany między innymi z projektu 30 Days To Pro, który przerodził się w drużynę pod nazwą The Legion oraz swojej kariery trenerskiej w ekipie, która jeszcze do niedawna brała udział w turniejach rangi Major – Vexed Gaming. Człowiek, który może zaskoczyć pod każdym aspektem gry, nie będzie więc łatwym kąskiem dla pozostałych przeciwników. Dodatkowo cechuje się również umiejętnością myślenia i analizy innego gracza podczas rozgrywki, co z pewnością nie ułatwi życia osobom, które staną po drugiej stronie mapy. Miejcie się więc na baczności i przemyślcie swój ruch dwa razy!

Cs’owcem, który również pojawi się w roli zaproszonej osoby na naszym turnieju okazał się być Tomasz „kac” Kołodziej. Obecnie wraz z ogłoszonym wcześniej wiciorem, nowy zawodnik Team Genesis. Stosunkowo młody, lecz bardzo groźny następca nie jednego profesjonalnego gracza, którego oglądamy teraz na światowej scenie. Swoimi umiejętnościami strzeleckim będzie zaskakiwać nie jednego z Was. Radzilibyśmy każdemu, kto tylko na niego trafi, bardzo dobrze się rozgrzać, aby być gotowym na każdą jego zagrywkę!

Przedostatnią osobą, jaką będziecie mogli spotkać podczas dzisiejszych oraz jutrzejszych rozgrywek PGT Cup będzie zawodnik Proxima Gaming – Kamil „Kadil” Woźniak. Słynący z grania dla organizacji Off Mode, Kamil może namieszać nie tylko wśród graczy z mniejszym doświadczeniem, ale również będzie wyzwaniem dla każdej zaproszonej przez nas gwiazdy. To znak, że na pewno nie oszczędzi nikomu w swojej drodze po tytuł mistrza PGT i spróbuje zdeklasować każdego, kto tylko wystrzeli do niego kilka pocisków z kałacha!

Ostatnim już zawodnikiem, który zechciał się podjąć wyzwania i spróbować swoich sił w naszym wydarzeniu, będzie Youtuber, który podczas swojej dotychczasowej działalności zgromadził na swoim kanale 35 tysięcy widzówhajtv. Mimo, że nie jest profesjonalistą, nie warto go ignorować, ponieważ dzięki umiejętnościom nabytym podczas nagrywania swoich odcinków z różnych trybów Countera, może swoim movementem nie dać Wam szans na uchwycenie go celownikiem i zabić Was w najmniej spodziewanym momencie. Uważajcie, bo nigdy nie wiecie co czyha za Waszymi plecami…

To już koniec naszej listy zaproszonych przez nas graczy. Czas udowodnić w praktyce, że nie bez powodu to właśnie oni zostali zauważeni. Zobaczymy, czy poradzą sobie z innymi użytkownikami, którzy postanowili wziąć udział w naszym wydarzeniu. O tym będziecie mogli dowiedzieć się już dzisiaj o 17:00 na naszym strumyku. Bądźcie z nami i kibicujcie Waszym ulubieńcom w drodze po Mistrzostwo PGT Cup 1vs1!