Kolejni gracze zaproszeni na turniej PGT Cup 1vs1!

Właśnie zapadł środowy wieczór, a to oznacza, że nastąpił czas na ogłoszenia czwórki zawodników, którzy dołączą do Wiciora, Goofy’ego oraz Rito w zmaganiach PGT Cup 1vs1!

 

Pierwszego z nich nie trzeba długo przedstawiać, jest to znany wszystkim Dzik, który w grze jest przywódcą całego stada i kieruje nim w taki sposób, by mogło odnosić sukcesy na polskiej scenie Counter Strike’a. Mowa oczywiście o zawodniku organizacji Izako Boars – Kamilu „kamil” Kamińskim, który postanowił włączyć się do rozgrywek, stając się kolejnym poważnym kandydatem do zgarnięcia tytułu mistrzowskiego. Strzeżcie się, bowiem to właśnie on kryje się wśród krzaków, wyczekując na swoje ofiary!

Kolejnym gościem, którego postanowiliśmy zaprosić jest Arek „WACO” Paściak, zawodnik Kasacji, który został zwycięzcą takich imprez jak GamerLan w Rzeszowie czy turnieje w Dębicy i Jarosławiu, gdzie grał u boku Sebastiana „NEEX’a” Treli. Utalentowany zawodnik, który ze swoimi umiejętnościami z pewnością jest poważnym zagrożeniem dla każdego, kto trafi do jego drabinki w drodze ku zwycięstwu. Wraz z nim, w turnieju powalczy jego równie utalentowany kolega z drużyny – Norbet „Szmido”  Janiszowski. Obaj panowie bardzo dobrze dogadują się zarówno w grze jak i poza nią, a ich doświadczenie oraz znakomity gamesens sprawiają, że żaden przeciwnik nie jest im straszny! Zobaczymy, czy będą w stanie w pojedynkę zawalczyć o miano najlepszego!

Ostatnią osobą,  którą dzisiaj zamierzamy Wam przedstawić, będzie nie zawodnik profesjonalnej drużyny, a… znany i lubiany Youtuber, którego zapewne bardziej kojarzycie z nicku, aniżeli z jego pełnego imienia i nazwiska – Gabriel „asynchroniczny” Ciok! Pomimo tego, że nie jest to osoba grająca w Counter Strike’a profesjonalnie, asynchroniczny może sporo namieszać w meczu przeciwko niejednemu z Was. Jego niesamowity spryt oraz przebiegłość sprawi, że w mgnieniu oka zostaniecie pozbawieni szans na trofeum. Miejcie się więc na baczności, bo nie znacie dnia, ani godziny, gdy ten skillowiec wjedzie na rejon!