Znamy pierwsze osoby zaproszone do PGT Cup 1vs1!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam osobistości, które postanowiliśmy zaprosić do turnieju PGT Cup 1vs1!

Na początek pragniemy zaprezentować Wiktora “Wicior” Wiśniewskiego, obecnie grającego w Team Genesis. Utalentowany zawodnik potrafiący sprzedać kilka ładnych headów. Miejcie się na baczności, bowiem być może to właśnie ktoś z  Was trafi pod jego celownik.

 

Następną osobą, która przyjęła nasz invite okazał się  Piotr “Rito” Machała. Youtuber znany z kanału Rito Esport, współzałożyciel organizacji Seal Esports. Pasjonat Counter Strike’a od wielu lat, więc nie można go lekceważyć. Kto wie, może to właśnie on okaże się czarnym koniem naszego turnieju, nie dając tym samym szans swojej konkurencji?

 

Ostatnią ogłoszoną osobą w dniu dzisiejszym będzie Krzysiek “Goofy” Górski, zawodnik Venatores! Zapewne jeden z lepszych graczy którzy pojawią się u nas w turnieju. Młody zawodnik, który stosunkowo niedawno pojawił się w składzie swojej drużyny, jednak jego ogromne umiejętności sprawiły, że bez problemu odnalazł się w swoim nowym wyzwaniu, tym samym prowadząc zespół po m.in. 2 miejsce w finałach Polskiej Ligi Esportowej. Jesteśmy ciekawi, czy sprosta kolejnemu zadaniu i wdrapie się na szczyt naszego turnieju. Jak to mawiają –  We will see!

 

Tymczasem zapraszamy Was do śledzenia naszych Social Mediów, ponieważ to nie koniec prezentowania naszych gwiazd! Już jutro będziecie mogli poznać czwórkę, która wraz z pozostałymi uczestnikami podejmie się walki o 1000 złotych!